Ontmoet ons team

Voor productinformatie of technisch advies kunt u contact opnemen met één van onze accountmanagers:

Franky van Looveren

Salesmanager Benelux Protected
Benelux

+32 473 70 65 56
franky.van.looveren@monsanto.com

Duco de Ruiter

Accountmanager De Kring, Utrecht, Steenbergen en Zeeland
Tomaat, paprika, komkommer en aubergine
Nederland

+31 6 51 42 91 09
duco.de.ruiter@monsanto.com

Math Crins
Accountmanager Zuid/Oost-Nederland en Oost-België
Tomaat en komkommer
Nederland & België

+31 6 51 33 52 70
math.crins@monsanto.com

Jack Endhoven
Accountmanager regio West-Nederland
Tomaat, paprika en komkommers
Nederland

+31 6 51 36 05 88
jack.endhoven@monsanto.com

Marina Luyten
Key accountmanager plantenkwekers
Nederland & België

+31 6 29 42 98 58
marina.luyten@monsanto.com

Karel Welten
Accountmanager Noord/Oost-Nederland, Duitsland
Tomaat, Paprika en Komkommer
Nederland & Duitsland

+31 6 51 38 17 27
karel.welten@monsanto.com

Peter Custers
AccountmanagerZuid/Oost-Nederland, West/Noord-Nederland, België
Tomaat, Paprika, Komkommer en Courgette
Nederland & België

+31 6 51 42 69 31
peter.custers@monsanto.com

Nico van Vliet
Trade partnership manager
Benelux, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland

+31 6 23 03 43 17
nico.van.vliet@monsanto.com

Contact informatie:
Monsanto Holland BV
Leeuwenhoekweg 52, 2661CZ Bergschenhoek
Kamer van koophandel : 36003206
BTW nummer: NL 001138066B01
Telefoon: +31 228 357 000

Wie zijn wij

Vragen of suggesties? Vertel het ons!